Koronavirüs Durmak Bilmiyor! Çin Bilim İnsanları Yarasa Üzerinde 24 Yeni Koronaviirüs Mutasyonu Tespit Etti! Dünyayı Tekrardan Sarabilir!

Son zamanlarda Koronavirüse karşı büyük önlemler almayı başaran dünya için son gelen haberler ikinci bir darbe niteliğinde olacak. Çin bilim insanlarının yaptığı açıklamalara göre yarasa üzerinde yeni mutasyonların olduğu ifade edildi. Yarasa’nın üzerinden tam tamına 24 adet yeni Koronavirüs mutasyonunun olduğu tespit edildi.

Dünyayı Sarsacak Açıklama!

Son 1 buçuk yıldır tüm dünyayı sarmayı başaran Koronavirüs’ün bir yarasa aracılığıyla bulaştığı biliniyor. Bu yaşanan olay üzerine yarasalar üzerinde inceleme yapan Çin bilim insanları gördükleri karşısında şaşırıp kaldılar. Son zamanlarda Koronavirüs aşılarının bulunmasıyla birlikte tüm dünya rahat bir nefes aldım derken Çin bilim insanlarından gelen açıklama insanlığı tekrardan bir endişeye sürükledi. Çin bilim insanlarının yarasa üzerinde yaptığı bir araştırma sonucunda tam tamına 24 adet yeni Koronavirüs mutasyonunun tespit edildiğini duyurdu.

Yarasa Virüs Kaynağı Çıktı!

Yapılan araştırmalarda onlarca yarasa türünden alınan ürin ve dışkı örneklerinin sonucunda tam tamına 24 adet yeni Koronavirüs genomu tespit edildi. Bu tespit edilen Koronavirüs mutasyonları içerisinde 4 mutasyonun Şiddetli Akut Solunum Sendromu ( SARS) ve Kovid-19’a yol açan virüslerin yer aldığını duyurdu.

Benzer Yazı:  Feyza Altun, 7 Yaşından 12 Yaşına Kadar İstismara Uğradığını Açıkladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir